O NAS

JARUSZEWSCY CHIRURGIA

Jestem Absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. W latach 2009-2018 pracowałem w Wojskowym Instytucie Medycznym, w 2014 roku zakończyłem szkolenie specjalistyczne z chirurgii ogólnej.

W latach 2012-2018 pogłębiałem swoją wiedzę pracując w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastyczniej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń.

Jestem wykładowcą Centrum Kształcenia Podyplomowego, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki.
Odbyłem liczne kursy i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej osiągając poziom „master class”. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i kongresach.
Od lat pracuję z żoną (z wykształcenia ratownikiem medycznym), praca jest naszą pasją. Wierzymy że proces poprawy wyglądu jest naszą i Pacjentki wspólną drogą. Zależy nam na tym żeby każdy czuł się u nas dobrze i swobodnie, bo jest to proces który wymaga zaufania.
Serdecznie zapraszamy

Anna i Marcin Jaruszewscy

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Dawno nie byłam tak bardzo zadowolona, fantastyczna atmosfera, zero bólu, a efekty powalają z nóg!!!
ANNA
PACJENTKA
Super 👀 doktor i p. Ania są fantastyczni
HANNA
PACJENTKA
niesamowity lekarz działający cuda. polecam gorąco.
JOANNA
PACJENTKA
Byłam i baaardzo polecam !!! Pan i Pani doktor bardzo sympatyczni, rzeczowi, kompetentni. Na wszystkie pytania uzyskałam odpowiedzi. Pacjent pozostaje w centrum uwagi. Najlepszy gabinet w jakimi byłam. Dobrze, że mamy w Grodzisku takie miejsce gdzie można udać się z pełnym zaufaniem i pewnością, że będzie bezpiecznie i skutecznie.
MONIKA
PACJENTKA
Znakomity Pan Doktor, konkretny, kompetentny, przesympatyczny i delikatny. Zdecydowanie bardzo polecam!!!
OLIWIA
PACJENTKA
Dzięki Państwu odzyskałam zadowolenie z tego, co każdego dnia widzę w lustrze. Wszystkie Panie, ktore mają wątpliwości, co do zabiegu korekcji powiek - zachęcam gorąco do oddania się w ręce Państwa Jaruszewskich. Abosolutnie żadnego bólu, dyskomfortu (oprócz wizualnego w pierwszych dniach), ani też stresu. Jestem bardzo zadowolona i nie waham się podzielić z Wami tym stanem. 🙂 Bardzo Państwu Doktorostwu dziękuję, a Paniom polecam serdecznie!
AGNIESZKA
PACJENTKA

Copyright © 2019 JARUSZEWSCY CHIRURGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA All rights reserved. made by DIVME.site

Close Menu